به همت مرکز بسیج اساتید استان برگزار شد؛

نشست شورای معاونتها و مسئولین کانون های بسیج اساتید دانشگاه های استان زنجان

نشست شورای معاونتها و مسئولین کانون های بسیج اساتید دانشگاه های استان زنجان در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان زنجان، نشست شورای معاونتها و مسئولین کانون های بسیج اساتید دانشگاه های استان زنجان با حضور دکتر عباس بابایی، معاونت هماهنگ کننده سپاه انصار المهدی(عج)استان زنجان و دکتر بازرگان ریاست سازمان بسیج اساتید در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ در سالن جلسات دانشگاه آزاد  اسلامی برگزار شد.

 

در ابتدا معاونت هماهنگ کننده سپاه انصار المهدی(عج) ضمن خیر مقدم و قدردانی از حضور مسئولین کانون ها، معاونتهای بسیج اساتید و بالاخص دکتر بازرگان ریاست سازمان بسیج اساتید استان، برای مهندس بیگدلی جانشین سازمان آرزوی توفیق و سلامتی داشته و خواستار همکاری بیش از پیش اساتید بسیجی با ایشان شد.

 

دکتر بابایی ضمن گرامی داشت یاد شهید تازه عروج کرده استان، شهید محسن محمدی این مقطع تاریخ را یکی از حساس ترین مقاطع دوران انقلاب برشمرد و با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب، بیانات رهبر حکیم انقلاب را بسیار ارزشمند و نقطه عطف و چراغ روشنی برای طی مسیر پر فراز و نشیب انقلاب دانست.

 

معاون هماهنگ کننده استان به اهمیت اشراف مسئولین کانون ها و معاونتها بر بیانیه گام دوم انقلاب، به ویژه فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اساتید اشاره نمود, دکتر بابایی ضمن مثبت ارزیابی کردن اندیشکده های تشکیل شده در دانشگاه زنجان و دانشگاه آزاد، ابراز امیدواری کرد اساتید بسیجی استان از طریق این اندیشکده ها پیشنهاداتی را به مسئولین ارائه و از ایشان مطالبه گری داشته باشند.

 

در ادامه این نشست دکتر بازرگان ریاست سازمان بسیج اساتید استان خاطر نشان کرد اساتید بسیجی میتوانند با برگزاری نشست ها، تدوین استراتژی و مطالبه گری از مسئولین نقش مؤثری در پیشرفت و اعتلای استان و به دنبال آن کشور داشته باشند.

 

در ادامه،معاونتهای مرکز و مسئولین کانون های بسیج اساتید استان به ارائه گزارش اجمالی برنامه های ابلاغی صورت گرفته و برنامه ریزی در خصوص برنامه های آتی و هماهنگی برنامه های ستادی پرداختند.

 

در پایان مهندس بیگدلی، جانشین بسیج اساتید استان ضمن قدردانی از حاضرین جلسه و بحث ها و نقطه نظر های مطرح شده توسط ایشان به جمع بندی مطالب پرداخت و ابراز امیدواری کرد ادامه داشتن این جلسات موجبات تقویت کانون ها را فراهم نماید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.