به مناسبت بازگشت غرورآفرین آزادگان سر افراز به میهن اسلامی صادر شد;

پیام تبریک روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان زنجان به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی

روابط عمومی بسیج اساتید استان زنجان در پیامی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی را به امام المسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی)، ملت صبور و انقلابی‌مان و همه آزادگان سرزمینمان تبریک و تهنیت گفت.

((اگر روزی اسرا برگشتند و من نبودم، سلام مرا به آنها برسانید و بگویید خمینی در فکرتان بود)).امام خمینی(ره)

 

مقام معظم رهبری :عطر جهاد و شهادت، در این فضا پراکنده است. آزادگان، کسانی هستند که افتخار سالهای پُربرکت و پُراجر دوران زندگی جوانی خودشان را همراه دارند و یاد روزها و ساعتها و لحظه‌های دشوار و پُرخاطره‌ یی را برای ما زنده میکنند.هر ساعتی که شما گذراندید، پیش خدا محفوظ است. آن شبهای طولانی و پُررنج، آن روزهای پُرهراس و دشوار، آن سختیها و فشارها، آن مرغوبیتها، آن گرسنگی و سرما و گرما، آن دوری و غربت و جفا کشیدنِ از نااهلان و ایستادگی در مقابل خواست دشمنان خدا و همه‌ی این ساعتها و لحظه‌ها و رنجها، در دیوان الهی محفوظ است.خیال نکنید که اینها از بین رفت.همه‌ی اینها، مثل یک نوار صوت و تصویر مانده است. یک لحظه‌ی از این لحظات، از بین نرفته و پیش خدا موجود است. ۱۳۶۹/۰۸/۰۲

 

روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان زنجان ضمن ادای احترام و قدرشناسی از سالها مجاهدت و پایداری این دلیرمردان در دوران اسارت، سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی را به امام المسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی)،ملت صبور و انقلابی مان و همه آزادگان سرزمینمان تبریک و تهنیت عرض می نماید و توفیق همگان را از خدای بزرگ مسأ لت دارد.

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.