به همت بسیج اساتید استان زنجان،در راستای پیشبرد اهداف اندیشکده جمعیت شناسی و کارگروه سبک زندگی ایرانی اسلامی صورت گرفت;

بازدید و انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان بسیج اساتید استان زنجان با فرهنگسرای کودک و خانواده پارسه

مسئولین و جمعی از اساتید بسیجی دانشگاه های استان زنجان از فرهنگسرای کودک و خانواده پارسه بازدید و تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان زنجان، مسئولین و جمعی از اساتید بسیجی دانشگاه های این استان از فرهنگسرای کودک و خانواده پارسه بازدید کردند.

 

در ابتدای این بازدید مهندس علیرضا بیگدلی مسئول بسیج اساتید استان زنجان ضمن خوشامدگویی به اساتید حاضر در جلسه از مدیریت محترم فرهنگسرا جهت فراهم نمودن شرایط بازدید قدردانی کرد.

 

مسئول بسیج اساتید استان زنجان در ادامه با اشاره به اهمیت نقش خانواده در سلامت افراد جامعه و لزوم انجام کار فرهنگی در این زمینه افزود:خانواده رکن اساسي اجتماع و زيربناي تربيت،اخلاق،آداب و سنن جامعه و بنيادي ترين نهاد اجتماعي محسوب ميشود،موفقيت و استحکام خانواده موجب موفقيت و توسعه جامعه و در مقابل ناکامي و تزلزل خانواده موجب معضلات و بحران هاي اجتماعي مي شود.

 

وی ضمن مثبت ارزیابی کردن کارگاه های موجود در مجموعه که امکان حضور همزمان والدین و فرزندان را فراهم میکند افزود;خانواده اي که والدين و فرزندان کوچکترين ارتباط عاطفي با يکديگر ندارند و کمبودها و ناملايمات دروني خود را در اجتماع جستجو مي کنند نتيجه اي جز ناهنجاري در جامعه بجاي نمي گذارند.

 

علیرضا بیگدلی با تشکر از مدیریت فرهنگسرا که صرفا با هزینه شخصی و دغدغه مند اقدام به تأسیس اولین فرهنگسرای مختص کودک و خانواده در سطح کشور نموده اند،با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند: اساتید  دانشگاهی، فرزانگان و نخبگان علمی در هر کشوری می توانند سر رشته دار حرکت مردم شوند تصریح کرد;بر خود وظیفه دیدیم به نمایندگی از قشر فرهیخته جامعه جهت حمایت از این کار فرهنگی،اجتماعی و آموزشی بزرگ در این مکان حضور به هم رسانده، پتانسیل بالای آن را در راستای همکاری متقابل به کار بگیریم و تفاهم نامه همکاری را جهت استفاده فرزندان و خانواده اساتید و کارکنان از ظرفیت های این فرهنگسرا تنظیم نماییم.

 

بیگدلی با اشاره به تشکیل کارگروه سبک زندگی ایرانی اسلامی و اندیشکده جمعیت شناسی در مجموعه بسیج اساتید استان از اساتید بسیجی خواست با رویکرد حل المسائلی در زمینه های مذکور تحقیق و پژوهش ارائه دهند.

 

در پایان سرکار خانم صفوی و مهندس نیتی مدیریت فرهنگسرا ضمن تشکر و خوشامدگویی به مسئولین سازمان بسیج اساتید استان و اساتید دانشگاهی به تشریح ۱۲کارگاه موجود در مجموعه پرداختند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.