بسیج اساتید مسئله محور عمل کند/اساتید بسیجی برای گسترش هنجارهای مثبت اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی راهکار ارائه دهند

استان زنجان

بسیج اساتید مسئله محور عمل کند/اساتید بسیجی برای گسترش هنجارهای مثبت اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی راهکار ارائه دهند

نماینده ولی فقیه در استان زنجان در جمع اساتید بسیجی عنوان کرد:از شما فرهیختگان، شما بزرگان که اعلام آمادگی کرده اید برای انقلاب کار کنید انتظار می رود مسئله محور عمل کنید.مسائل اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را در دستور کار قرار دهید و برای گسترش هنجار های مثبت اجتماعی راهکار ارائه دهید.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان زنجان;نشست بزرگداشت هفته دفاع مقدس به میزبانی بسیج اساتید استان زنجان با حضور نماینده ولی فقیه در استان،ائمه جمعه شهرستان ها،سردار فرماندهی و معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالمهدی(عج) ،ریاست دانشگاه ها و جمعی از اساتید برتر دانشگاهی در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان برگزار شد.

 

در ابتدای این نشست حجت الاسلام والمسلمین خاتمی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطر معمار کبیر انقلاب، شهدای دفاع مقدس شهدای علم و مدافعین حرم با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید اساتید بسیجی را  به داشتن صعه صدر دعوت کرد و افزود: بزرگ باشید و آستانه تحمل خود را بالا ببرید این دانشجویان امانت دست شما هستند، نه امانت یک خانواده بلکه امانت یک نسل و یک انقلاب>>.

 

خاتمی ضمن مثبت ارزیابی کردن اندیشکده های تشکیل شده درمجموعه بسیج اساتید تصریح کرد:از شما فرهیختگان، شما بزرگان که اعلام آمادگی کرده اید برای انقلاب کار کنید انتظار میرود مسئله محور عمل کنید،مسائل اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را در دستور کار قرار دهید و برای گسترش هنجار های مثبت اجتماعی راهکار ارائه دهید.

 

در ادامه این نشست سردار کرمی فرمانده سپاه انصار المهدی(عج)استان زنجان با اشاره به اینکه کنگره 3 هزار شهید استان زنجان هماهنگ و ابلاغ شده است افزود: بسیج اساتید هم میتواند در بخش های مختلف اساتید شهید،فرهنگی، معنویت و نیز مدیریت در دفاع مقدس مشارکت داشته باشد.

 

دکتر عباس بابایی معاون هماهنگ کننده سپاه استان در ادامه این نشست با تبریک و گرامیداشت هفته دفاع مقدس عنوان کرد:بسیج اساتید ما در سطح کلان به دنبال پیگیری خون شهدا از طریق دانشگاه که مبداء تحول و پیشرفت است باشد>>.

 

در ادامه مسئولین سازمان بسیج اساتید زنجان با اشاره به ظرفیت های مغفول مانده استان در زمینه کشاورزی و معادن و... اذعان کردند :مسئله کلان استان ها جدا از مسائل کلان کشور نیست>>.و ابراز امیدواری کردند با طرح مسائل و ارائه راهکار توسط اساتید بسیجی قدم مثبتی در حل مسائل استان و به تبع آن کشور برداشته شود.

 

در پایان این نشست ریاست دانشگاه ها و اساتید بسیجی استان به طرح دیدگاه و ارائه پیشنهاد پرداختند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.