بیانیه سازمان بسیج اساتید استان زنجان به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان

استان زنجان

بیانیه سازمان بسیج اساتید استان زنجان به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان

سازمان بسیج اساتید استان زنجان به مناسب فرارسیدن۱۳ آبان "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی" بیانیه‌ای را صادر کرده است.

به گزارش سازمان بسیج اساتید استان زنجان در متن این بیانیه آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

علم اقتدار است هر کس این اقتدار را داشته باشد میتواند به همه مقاصد خود دست پیدا کند،این مستکبران جهانی به برکت علمی که به آن دست پیدا کردند توانستند به دنیا زور بگویند.مقام معظم رهبری90/11/14

 

13 آبان یادآور سه حادثه تاریخ ساز انقلاب اسلامی است. 13آبان 43 تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه به دنبال اعتراض ایشان به قانون ننگین کاپیتولاسیون,13 آبان 57 حمله مزدوران رژیم پهلوی به دانش آموزان بی گناه تهران و به خاک و خون کشیدن آنها و 13 آبان58 که امام خمینی(قدس سره) آن را انقلاب دوم و بزرگتر از انقلاب اول نامیدند، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان انقلابی و برچیدن بساط نفوذ امپریالیسم آمریکایی ازین کشور است.

 

به حول و قوه الهی امروز انقلاب اسلامی در آستانه چهل سالگی به رغم تمامی موانع و محدودیت‏ها و تحریم های همه جانبه،در زمینه های مختلف علمی،پژوهشی،هسته ای و دفاعی دارای توانمندی های قابل ملاحظه‏ ای است.امروز با گذشت چهار دهه، به برکت انقلاب جهش بزرگی در حوزه علم و فناوری و پژوهش در کشور ایجاد شده است و قله های افتخاری که تا پیش از این، در انحصار چند کشور پیشرفته بود، در تصرف جوانان نخبه و انقلابی ایران اسلامی است. موفقیت ها و پیشرفت های به دست آمده از دانشمندان و مراکز علمی ایران طی این چهل سال به قدری مهم و ارزشمند است که با هیچ دوره تاریخی قابل قیاس نیست،همچنین برگزاری سالانه بیش از 10 دیدار عمومی و نشست های مداوم هفتگی توسط مقام معظم رهبری با نخبگان علمی نشان از تاکید و اهتمام جدی ایشان در مداومت حرکت علمی و داخل شدن نخبگان در حل مشکلات کشور دارد.

 

اساتید و نخبگان بسیجی دانشگاه های استان زنجان ضمن گرامیداشت یوم الله 13 آبان و ادای احترام به ارواح طیبه شهدای دانش آموز،شهدای دانشجو و شهدای علم ضمن محکوم کردن بدعهدی های آمریکا در قضیه برجام و اقدامات شکست خورده ایادی استکبار در اعمال فشار و تحریم همه جانبه علیه ملت  شریف ایران هم گام با آحاد اقشار جامعه در راهپیمایی ضد استکباری 13 آبان شرکت نموده و با تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)در خطاب قراردادن نخبگان و پژوهشگران و اساتید دانشگاهی در ادامه حرکت علمی و درگیر شدن دانشگاه با مسائل و مشکلات کشور آمادگی خود را در ارائه راهکار های علمی، تحلیلی و حل المسائلی برای رهایی کشور از مشکلات،تحریم ها و جنگ اقتصادی و .... اعلام می دارد و دوشادوش سایر مسئولین در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ يَنْصُرْكُمْ وَيُثَبِّتْ أَقْدَامَكُمْ (سوره مبارکه محمد(ص)/ آیه 7)

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.