نشست بصیرتی اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر

استان زنجان

نشست بصیرتی اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر با حضور امیدیان دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان البرز

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان زنجان، کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد واحد ابهر برگزار نمود؛

نشست بصیرتی اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر 

این نشست به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر با حضور امیدیان دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان البرز در روز ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ برگزار شد.

.

امیدیان دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان البرز به حضور مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: حضور باشکوه مردم در انتخابات مانع دستیابی دشمنان به نقشه های خود در منطقه خواهد بود لذا آحاد ملت باید برای پایداری انقلاب و ایران اسلامی در انتخابات حضور گسترده داشته باشند.

این فعال سیاسی، فرهنگی و امنیتی در بخش دیگری از سخنانش گفت: انتخابات تجلی حضور مردم در صحنه سیاسی کشور است و حضور گسترده مردم در انتخابات باعث تقویت جمهوری اسلامی، از بین بردن موانع ظهور و کمک به جریان مقاومت است .

امیدیان ضمن اشاره به سیر تاریخی تشکیل کشور جعلی اسرائیل و خیانتی که کشور های غربی در حق مردم فلسطین نمودند و همچنین واقعه هلوکاست با اشاره به عملیات طوفان الاقصی بیان داشت که اسرائیل دیگر هیچوقت اسرائیل سابق نخواهد شد به جریان مقاومت اشاره کرد و افزود: جریان مقاومت هیمنه استکبار و اسرائیل را شکست داد و پوشالی بودن قدرت آنها را به دنیا ثابت کرد.

سیاوش طاهری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر پیشرفت های امروز کشور را از برکت نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: امروز کشور قابل مقایسه با قبل انقلاب نیست و این همه پیشرفت ها در عرصه های مختلف از برکت نظام جمهوری اسلامی است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر گریزی هم به انتخابات زد و افزود: ما به عنوان جامعه دانشگاهی علاوه بر حضور در انتخابات پیش رو باید برای حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای تلاش نمائیم.
در پایان جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد.

.


انتهای پیام/ 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.