نشست بصیرتی به مناسبت دهه فجر

استان زنجان
کانون بسیج اساتید دانشگاه زنجان برگزار نمود

نشست بصیرتی به مناسبت دهه فجر

با سخنرانی حسین امیدیان دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان البرز

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان زنجان، کانون بسیج اساتید دانشگاه زنجان برگزار نمود؛

نشست بصیرتی به مناسبت دهه فجر 

این نشست حضور اساتید، کارمندان، جانشین سازمان بسیج اساتید استان زنجان، مدیر اشراف دفتر بسیج اساتید استان زنجان، مدیر کانون بسیج اساتید دانشگاه زنجان و با سخنرانی حسین امیدیان دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان البرز در سالن جلسات شهید شهریاری دانشگاه زنجان برگزار گردید.

.

در ابتدا  امیدیان به نزاع تمدنی اشاره نمود که از زمان خلقت آدم تا به الان بین حق و باطل وجود دارد، در ۵۰۰ سال پیش بین غرب و اسلام بوده و امروزه نیز جنگ فلسطین و رژیم صهیونیستی(غرب) و برخی دیگر از جنگ های موجود در خاورمیانه ادامه همان نزاع تمدنی بین حق و باطل می باشد، که اختلاف اصلی اسلام و غرب را نیز اعتقاد به معاد و آخرت بیان نمود.
و اشاره کرد که امروزه نیز نزاع تمدنی به جنگ شناختی کشیده شده است که مصداق آن در کتاب اسلام شناسی شهید مطهری می باشد.
در ادامه وی در مورد جنگ شناختی پس از انقلاب، در ابتدا به جنگ هشت ساله و در ادامه ی آن شروع جنگ نرم با انقلاب اسلامی را وارد کردن ماهواره و فضای آلوده به کشور برای تهاجم فرهنگی و تغییر فرهنگ بیان نمود. بعد از دهه نود شمسی که غرب رسما شروع به جنگ شناختی و کار بر روی مغز و عقل با استفاده از علم روانشناسی و تبلیغات کرد که از نمونه های آن میتوان به تبلیغات دشمن در اغتشاشات ۱۴۰۱ اشاره کرد.
که از جمله نمونه های آن به شایعات فوت رهبری و براندازی نظام جمهوری ایران در عرض یک هفته و ... اشاره نمود.
در ادامه به این موضوع پرداخت که اسرائیل در منطقه ما چه میکند؟
که در جواب این سوال بیان کرد که در سال ۱۸۹۶ غرب این سوال را مطرح کرد که چرا یهودیان حکومت ندارند؟
۱۹۱۷ بیانیه بالفورم را صادر کردند.
و در سال ۱۹۴۸ انگلیس مجوز تشکیل رژیم صهیونیستی(یهودی) را داد، چرا در غرب تشکیل نشد؟چرا در کانادا و استرالیا تشکیل نشد؟
چرا در منطقه ای که فرجام تاریخ(ظهور مهدویت) دارند، ژریمی که فرجام تاریخ(ظهور مسیح) دارد ایجاد نمودند که دقیقا در روبروی ظهور مهدویت و به تاخیر انداختن ظهور می باشد.
هر کشور اسلامی که نزدیک به کشور امن و نزدیک به ایران و آماده برای ظهور می شود آن کشور را به خاک و خون می کشند که نمونه آن سوریه، عراق و یمن می باشد.
و در ادامه با اشاره به حدیثی از امام علی (ع) که فرمودند مراقب باشید دشمن در عمل به قرآن از شما جلو نیفتد، که دشمن در این مورد دقیقا همین کار را کرده و ایمان و اعتقاد جوانان کشور را نشانه رفته است که تاثیر آن را در جامعه و جوانان دهه هشتادی می بینیم.
بنای دشمن در جنگ شناختی این است که به مبحث ظهور وارد نشویم، هر وقت به کشوری که آمادگی برای ظهور دارد نزدیک میشویم دشمن با ترور دانشمندان و اقدامات این چنینی مانع ساخت کشور 
ایده ال ظهور می شود.
در ادامه امیدیان به موضوع طوفان الاقصی ورود کرد و گفت که رژیم صهیونیستی با جنگ شناختی، برخی وقایع را مخفی می کند تا حتی در کشور ما نیز همه حماس را شکست خورده در جنگ قلمداد کنند، از نمونه این حقایق
میتوان به 
_۱۱ هزار تلفات نیروهای رژیم صهیونیستی
_۱۵۰۰ اسیر دست حماس 
_بیش از ۶۰ شهرک اسرائیلی نشین حماس تخلیه کرده است
_ تخلیه بیش از ۵۰ پایگاه نظامی
_تعطیلی بیش از یک ملیون شغل در اسرائیل
در نظر بگیریم که قدرتهای بزرگ جهان از جمله آمریکا، انگلیس، فرانسه و قدرت های غرب هم چنین کشورهایی مثل امارات، اردن و ترکیه که ادعای مسلمانی می کنند اسرائیل را در جنگ با حماس حمایت می کنند، که در مقابل شاخه ای از حماس که طوفان الاقصی را انجام داد فقط ۸۰ هزار نیرو دارد و فقط ۲۵۰۰ نفر از آنها در این عملیات حضور داشتند.
که این نیروها از چندین لایه موانع دفاعی اسرائیل از جمله دیوار بتنی، میدان مین هوشمند و... گذشته اند، و از تبعات مهم آن میتوان به فرار یهودیان از اسرائیل اشاره کرد.
از نتایج بعدی آن شروع اخراج آمریکا از آفریقا و آسیا اشاره کرد و عامل اصلی این اقدامات را نیز جمهوری اسلامی ایران می دانند. که ضعف همه این مسیر را خراب می کند و هدف غرب برای خاورمیانه جدید را محقق می کند.
که اقدامات اولیه آنان تجزیه ایران می باشد که ضعف جمهوری اسلامی را در محقق کردن نقشه هایشان می دانند.
امسال انتخابات نیز برای ما سه امتحان
۱_ تدین
۲_وطن پرستی 
۳_انسانیت
دارد که اگر انتخابات پرشور برگزار شود سرعت خروج  آمریکا از منطقه بیشتر می شود و برعکس.
در ادامه چندین نفر از حضار جلسه به پرسش و پاسخ با آقای امیدیان در موارد طوفان الاقصی،قضیه فروش زمین فلسطینیان به یهودیان، انتخابات و تهاجم فرهنگی موجود در جامعه و همچنین رویکرد مظلومانه صدا و سیما نسبت به طوفان الاقصی، پرداخت.

.


انتهای پیام/ 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.